O společnosti

Společnost SYNOT REAL ESTATE, k.s. vznikla za účelem zefektivnění ve využívání majetku společností skupiny SYNOT. Nemovitý majetek společnosti se nachází v různých částech České republiky. Jedná se převážně o podnikatelské objekty, které jsou pronajímány třetím subjektům. Část z těchto nemovitostí je využívána také v rámci aktivit skupiny SYNOT.

Společnost se zabývá vyhledáváním a nákupem objektů, jejich správou a údržbou.

Společnost SYNOT REAL ESTATE, k.s. poskytuje široké veřejnosti nemovitosti k pronájmu za účelem podnikání, ubytování, bydlení, rekreaci, atd.

Společnost SYNOT REAL ESTATE, k.s., je součástí skupiny SYNOT od roku 2000. Zajišťuje správu a údržbu vlastního nemovitého majetku, jeho opravy a rekonstrukce. V portfoliu společnosti je k dnešnímu dni téměř 90 nemovitostí a přes 320 pozemků v celkové hodnotě přes 1,2 mld. Kč. Tyto nemovitosti jsou v rámci České republiky rozloženy v osmi krajích. Nejvýznamnější podíl investic směřuje od vzniku společnosti do regionu Zlínského kraje. Mezi nemovitosti patří například Administrativní sídlo skupiny SYNOT pro ČR, Obchodní pasáž a hotel Slunce v Uherském Hradišti, Společenský dům Rožnov pod Radhoštěm, Hotel Synot ve Starém Městě, Administrativní budova v Praze, Polyfunkční domy v České Lípě a Kunovicích, rekreační Valašské chalupy ve Velkých Karlovicích, Hotel a restaurace U hejtmana Šarovce a další.

SYNOT REAL ESTATE, k.s. se sice ve své podnikatelské činnosti řídí především tržními principy, na druhou stranu ale významně dbá také na celospolečenský aspekt podnikání a projevuje aktivní přístup k rekonstrukcím historicky cenných či jinak významných objektů. Všechny nemovitosti v majetku společnosti SYNOT REAL ESTATE, k.s. jsou určeny zejména k pronájmu pro komerční činnost, a to jak pro třetí osoby, tak pro společnosti ze skupiny SYNOT.

Kontakty

SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Jaktáře 1475
68601 Uherské Hradiště

www.synotrealestate.cz

  • 572 423 852
Id. dat. schránky: we6giry

Poptávkový formulář

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >