Nejlepší hotely byly oceněny během Haute Grandier Gala večera v Dubaji

Nejlepší hotely byly oceněny během Haute Grandier Gala večera v Dubaji

Jednou z nejvýznamnějších akcí pro hoteliéry v celosvětovém měřítku je oceňování v rámci soutěže Haute Grandier, která se konala počátkem listopadu 2018 v Pallazzo Versace v Dubaji.

Ocenění se zúčastnili zástupci hotelů, VIP osobnosti ze zemí Blízkého východu i zástupci médií, kteří mapovali, kteří hoteliéři a provozovatelé si odnesou ocenění za svou restauraci, hotel či lázně.


Hodnocení se uskutečnilo na základě hlasování široké veřejnosti i aktivity jednotlivých hotelů na internetu. Následně rozhodovala odborná komise, která vždy zaručuje transparentnost hlasovacího procesu.


Své „želízko v ohni“ zde mělo i Slovensko, a to prostřednictvím hotelu Elizabeth v Trenčíně, který získal ocenění za Nejlepší městský hotel v regionu. Ocenění z rukou Marinique De Wet, zakladatelky Haute Grandier převzal Jan Svoboda, konateľ nominovaného hotelu.
"Ocenění pro hotel Elizabeth v tak silné konkurenci globálních značek považujeme za skvělou reklamu nejen pro město Trenčín, ale také pro celé Slovensko, jakožto destinace, hodné návštěvy. Jak je patrné, je zde možné najít velmi kvalitní hotely s odpovídajícími službami," vyjádřil se Jan Svoboda poté, co převzal ocenění.


Hotel Elizabeth byl otevřen v září 2012 po téměř dvouleté rekonstrukci. Nabízí 78 komfortních pokojů, wellness Caracalla spa, secesní kavárnu Sisi a originální restauraci Elizabeth. V minulosti již získal několik evropských ocenění a dnes ho řídí aktuální hoteliér roku Tiago Viganó.

 

Hotel Elizabeth však nebyl jediným oceněným objektem, patřících do produktů cestovního ruchu Synot Holiday. Cenu získal také Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích v České republice (tentokrát v kategorii Nejlepší hotelové SPA), který se tak může pyšnit již několika prestižními světovými oceněními.