Skupina SYNOT na veletrhu Regiontour 2015!

Skupina SYNOT na veletrhu Regiontour 2015!

V Brně dnes odstartoval tradiční veletrh Regiontour. Jedná se o vůbec největší prezentaci cestovního ruchu s důrazem na regiony ve střední Evropě. S atraktivní nabídkou se zde prezentuje také skupina SYNOT, která se dlouhodobě v oblasti cestovního ruchu angažuje.

Letos má na výstavišti hned dvě expozice.  V nich získají návštěvníci veletrhu informace o valašských, slováckých, ale také slovenských produktech cestovního ruchu.

Jednou z expozic je Valašská chalupa. V ní návštěvníky čeká tradiční regionální gastronomie, lidová tvorba a samozřejmě doprovodný program, včetně cimbálové muziky.

Slovenskou expozici pak zastupuje především projekt Zelená žaba.  Jedná se o architektonický skvost meziválečné architektury – objekt někdejšího termálního koupaliště s bazénem, vytesaným přímo do skály, který po více než desetiletém chátrání v letošním roce znovu ožije a bude sloužit veřejnosti.

„Zelená žaba je již několik desetiletí symbolem Trenčianských Teplic, za její rekonstrukci dokonce tisíce Slováků bojovaly prostřednictvím petice. Jsme skutečně rádi, že jsme mohli rekonstrukci zahájit a těšíme se na srpen, kdy zrekonstruovaný areál znovu přivítá návštěvníky,“ uvedl Jan Svoboda, jednatel společnosti Kúpele Zelená žaba.

Dalším „slovenským lákadlem“ je secesní hotel Elizabeth, který se nachází přímo pod trenčianským hradem a pyšní se dokonce prvenstvím v péči o klienty v rámci všech evropských historických hotelů.

 V expozicích získají zájemci kompletní informace o turistických aktivitách, nabízených mezinárodní skupinou SYNOT, a to jak pro letní, tak zimní turistickou sezónu. Tu představuje především SKI areál SYNOT Kyčerka, který nabízí možnost rodinného lyžování v krásném prostřední Velkých Karlovic, stylovou restauraci a ubytování v typických valašských dřevěnicích.

 „Náš Skiareál nabízí nejen 9 sjezdovek pro lyžaře v délce přibližně 2,5 kilometru, ale také řadu běžeckých tratí, dva pohyblivé koberce pro děti a lyžařskou a snowboardovou školu. Zájemci o příjemné zimní zážitky se navíc mohou vydat sněžným vozem na jízdu po hřebenech Beskyd, projít se zimní přírodou na sněžnicích nebo se zúčastnit speciálních akcí, které pro ně připravujeme, jakými jsou například karnevaly, soutěže a podobně,“ uvedl provozovatel areálu, Otto Kořistka.

Kyčerka však nabízí možnosti vyžití také v dalších ročních obdobích, kdy funguje jako Bike park nebo Aktivity park a poskytuje možnosti sportu a zábavy pro děti, jejich rodiče i prarodiče.

Skupina SYNOT se podpoře turistického ruchu věnuje dlouhodobě. Ve svém vlastnictví má také vinné sklepy, restaurace i několik překrásných hotelů, nabízejících skvělou kuchyni, příjemné ubytování a například wellness služby. 

Bližší informace o jednotlivých produktech cestovního ruchu zde:

http://www.synotholiday.cz/

 

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tisková mluvčí

 

Skupina SYNOT

Jaktáře 1475

686 01 Uherské Hradiště

Tel.:        +420 572 410 122

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz