Regiontour 2017 zpestřila Valašská chalupa!

Regiontour 2017 zpestřila Valašská chalupa!

Také letos se v areálu brněnského výstaviště uskutečnil tradiční veletrh Regiontour. Ten je největší prezentací cestovního ruchu, který klade důraz na jednotlivé regiony, v celé střední Evropě. S nabídkou svých produktů v oblasti cestovního ruchu se zde stejně, jako v minulých letech, představila také skupina SYNOT.

„Akce jen potvrzuje, že jsme opravdu hrdým národem. Každá část naší země tu prezentuje to, čím si myslí, že vyniká nad jinými. Stále ale trvám na tom, že Valašsko a Slovácko žádná jiná oblast nepředčí – minimálně co se folkloru a lidových tradic týče. Proto jsme naši expozici pojali jako typickou valašskou chalupu, kde se lidé mohou seznámit s turistickými lákadly pro letní i zimní sezónu,“ uvedl podnikatel a senátor Ivo Valenta a dodal: “Jsem upřímně rád, že se návštěvníci veletrhu v naší chalupě cítí dobře a já jsem si tu s nimi mohl příjemně popovídat nejen o možnostech Zlínského kraje v oblasti cestovního ruchu.“

Atmosféru stánku dotváří cimbálová muzika a typická gastronomie, kdy zde nechybí frgály, zabíjačkové hody, dobré víno a samozřejmě slivovice.

Skupina SYNOT se v oblasti cestovního ruchu angažuje dlouhodobě, a to v řadě zemí, kde působí - především v České republice a sousedním Slovensku.

Zájemci v rámci veletrhu mohou získatkompletní informace o turistických aktivitách jak pro letní, tak zimní sezónu. Tuzemské možnosti rekreace zastoupily především aktivity v oblasti Velkých Karlovic. Tady se jedná o lyžařský areál a přilehlou stylovou hospodu Kyčerka, typické valašské chalupy, bike park a v neposlední řadě grand hotel Tatra, který právě prochází velkou rekonstrukcí a návštěvníkům své brány otevře již v létě letošního roku.

Jde nám o to, aby byl hotel co nejcitlivěji zasazen do přírody. Proto budou na fasádě, ale také v pokojích materiály, pocházející přímo z Beskyd – dřevo i kameny. Chceme pomoci také místním producentům, od nichž budou kuchaři odebírat med, vajíčka, maso a v neposlední řadě mléčné výrobky. Práci v hotelu najde přibližně 60 lidí,“ doplnil Ivo Valenta.

Slovensko na veletrhu zastoupilo především legendární koupaliště Zelená žaba a secesní hotel Elizabeth, který již získal řadu prestižních mezinárodních ocenění.

Skupina SYNOT se podpoře turistického ruchu věnuje dlouhodobě. Ve svém vlastnictví má také vinné sklepy, restaurace i několik překrásných hotelů, nabízejících skvělou kuchyni, příjemné ubytování a například wellness služby.  

Bližší informace o jednotlivých produktech cestovního ruchu najdete zde:

http://www.synotholiday.cz/

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tisková mluvčí

 

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz