Páteční lyžovačka na Kyčerce pro jedničkáře zadarmo!

Páteční lyžovačka na Kyčerce pro jedničkáře zadarmo!

Překvapení pro úspěšné školáky si připravil SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Každý kluk či holka, navštěvující základní školu s výborným prospěchem, může v pátek lyžovat zadarmo. Podmínka je jediná – ukázat pololetní vysvědčení, na kterém nebudou jiné známky, než jedničky.

„Podobné akce pro školáky pořádáme každoročně a je o ně velký zájem.  A nejde jen o odměnu za dobrý prospěch. Během následujících týdnů se tak děti mohou těšit například na karneval, soutěže, závody a další akce,“ uvedla Andrea Matyščáková ze Ski areálu SYNOT Kyčerka.

Na sjezdovky připadlo přibližně 20 centimetrů sněhu, takže v současné době již lyžaře čeká více než půlmetrová sněhová nadílka. V provozu jsou velké sjezdovky i dětský park.

Vleky jsou na Kyčerce v provozu denně od 8 do 16 hodiny, večerní lyžování pak každé úterý, čtvrtek a sobotu, vždy od 18 do 21 hodin.

Ski areál SYNOT Kyčerka nabízí celkem 9 sjezdovek, 40 km běžeckých tratí, dva pohyblivé koberce pro děti, lyžařskou a snowboardovou školu. V areálu je přibližně 2,5 km sjezdových tratí a 9 vleků, které dokáží odbavit až 6,5 tisíce osob za hodinu.

Samozřejmostí je půjčovna lyží a snowboardů, ski servis, několik možností občerstvení přímo u lyžařského svahu a bezplatné parkování. Zájemci o příjemné zimní zážitky se navíc mohou vydat sněžným vozem na jízdu po hřebenech Beskyd nebo se projít zimní přírodou na sněžnicích.

  

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032, E-mail: magda.pekarova@synot.cz