Lyžovačka na Kyčerce: 60 centimetrů sněhu!

Lyžovačka na Kyčerce: 60 centimetrů sněhu!

Skvělé podmínky pro lyžování v těchto dnech nabízí Ski areál SYNOT Kyčerka. Na sjezdovkách leží přibližně 60 centimetrů prachového sněhu a v provozu jsou 2 velké a 2 malé sjezdovky, včetně parku pro nejmenší lyžaře.

Zájemci mohou využít také jedinečné atmosféry večerních lyžování.

„O nadcházejícím víkendu u nás navíc mohou zájemci bezplatně testovat lyže. A budou následovat další akce, o kterých budeme veřejnost v předstihu informovat – především se jedná o oblíbené maškarní bály na lyžích nebo závody pro všechny věkové kategorie,“ uvedla za ski areál Andrea Matyščáková.

Vleky jsou na Kyčerce v provozu denně od 8 do 16 hodiny, večerní lyžování pak každé úterý, čtvrtek a sobotu, vždy od 18 do 21 hodin.

Ski areál SYNOT Kyčerka nabízí celkem 9 sjezdovek, 40 km běžeckých tratí, dva pohyblivé koberce pro děti, lyžařskou a snowboardovou školu. V areálu je přibližně 2,5 km sjezdových tratí a 9 vleků, které dokáží odbavit až 6,5 tisíce osob za hodinu. Samozřejmostí je půjčovna lyží a snowboardů, ski servis, několik možností občerstvení přímo u lyžařského svahu a bezplatné parkování. Zájemci o příjemné zimní zážitky se navíc mohou vydat sněžným vozem na jízdu po hřebenech Beskyd nebo se projít zimní přírodou na sněžnicích.

 

  

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz