Hospoda Kyčerka se stala nejoblíbenější hospodou na Valašsku

Hospoda Kyčerka se stala nejoblíbenější hospodou na Valašsku

Anketa o nejlepší valašskou hospodu, která probíhala v minulém roce formou sms hlasování, už má svého vítěze. Hlasující za něj jednoznačně označili Hospodu Kyčerka ve Velkých Karlovicích.

„Hodnocení veřejnosti nás těší, snažíme se pro naše hosty dělat to nejlepší, je to i závazek do další práce. Usilujeme o komplexní nabídku služeb v celé lokalitě soustředěné kolem Kyčerky, máme zájem o spolupráci na celé Moravě“, hodnotí výsledky ankety Miroslav Horák, provozovatel vítězné hospody Kyčerka.

Anketa, kterou zorganizovala Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, si klade za cíl popularizovat stylové valašské restaurace, hospůdky či koliby, ve kterých se podávají regionální pokrmy inspirované typickou valašskou kuchyní. Hosté restaurací mohou svým hlasem vyjádřit svou spokojenost s kvalitou jídla, prostředím a obsluhou.

Nová Hospoda Kyčerka si u hostů získala popularitu velmi rychle. Teprve před rokem byla otevřena. Od té doby nabízí lyžařům i turistům gurmánské speciality přímo pod lyžařským svahem. V jejím areálu jsou umístěny také tři apartmány a našla zde sídlo také horská služba. 

Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Holding SYNOT
Jaktáře 1475, 686 01 Uherské Hradiště, Česká republika 
E-mail: magda.pekarova@synot.cz