Holding SYNOT se účastní veletrhu Regiontour v Brně

Holding SYNOT se účastní veletrhu Regiontour v Brně

V Brně dnes začíná tradiční veletrh Regiontour. Jedná se o vůbec největší prezentaci cestovního ruchu s důrazem na regiony ve střední Evropě.

S velmi atraktivní nabídkou se zde prezentuje také Zlínský kraj. Ten mimo jiné zastupuje holding SYNOT.

V jeho stánku získají návštěvníci veletrhu informace o všech valašských i slováckých provozovnách, které jsou ve vlastnictví holdingu. Navíc zde mohou zájemci ochutnat valašské speciality – a to jak například klobásy, škvarky či domácí paštiky přímo od řezníka, tak třeba frgály či lahůdky z cukrářské dílny. Nechybí zde ani folklorní vystoupení a lidoví řemeslníci – například výrobce keramiky.

Největší důraz při prezentaci jednotlivých areálů je však kladen na zimní a také nadcházející letní turistickou sezónu. Největší zájem tak návštěvníci Regiontouru projevují o možnosti vyžití na Kyčerce ve Velkých Karlovicích. Novinkou letošní sezóny je zde AKTIVITY PARK KYČERKA. Jedná se o sportovní a relaxační areál, který nabízí nejen skvělé lyžování pro celé rodiny, ale také další přírodní sportoviště.

"Již letos na jaře připravujeme otevření Singltrailového Bike parku. Ten je určen zájemcům všech věkových kategorií, začátečníkům i profesionálům,“ říká Roman Kalabus, provozní manažer areálu a dodává: „Letos plánujeme otevření i dalších přírodních sportovišť. Budujeme síť lesních stezek, na kterých naleznete různé dřevěné cvičební prvky pro efektivní trénink. Jednotlivé trasy jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám vrcholových sportovců a zároveň byly využitelné a atraktivní i pro širokou veřejnost. Každý z okruhů nabízí několik alternativ obtížnosti a zátěže. Veškeré zázemí pro tyto aktivity je umístěno v mozku celého areálu - v penzionu Za Tratí, kde můžete využít služeb průvodců, půjčovny sportovního i tréninkového vybavení. V nabídce jsou také služby profesionálních tréninkových poradců.“

Kyčerka, která se stala velmi oblíbeným turistickým centrem Valašska, je vyhledávaná také díky vyhlášeným gurmánským specialitám. Právě ty přinesly velký úspěch Hospodě Kyčerka, která obsadila první místo v soutěži o nejlepší valašskou kolibu či hospůdku.

Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Holding SYNOT
Jaktáře 1475, 686 01 Uherské Hradiště, Česká republika 
E-mail: magda.pekarova@synot.cz