Grandhotel Tatra - nejlepší nově otevřený hotel celé Evropy!

Grandhotel Tatra - nejlepší nově otevřený hotel celé Evropy!

V londýnském Merchant Taylor's Hall se v závěru týdne udílely ceny v rámci prestižní soutěže World Boutique Hotels Awards 2017. Pro jednotlivé hotely bylo vypsáno celkem 12 kategorií. A v jedné z nich exceloval právě znovuotevřený Grandhotel Tatra Velké Karlovice. Vítězství si odnesl v kategorii European Best New Boutique Hotel.

Do klání se zapojily hotely z celého světa. Mezi finalisty se dostaly objekty, které prošly přísným hodnocením porotců z Velké Británie. Oceněné hotely tak představují skutečnou špičku v ubytovacích službách, a to v globálním měřítku.

Již samotná nominace je velkou ctí pro každého hoteliéra či investora. O to více mne těší, že jediným českým hotelem, který toto prestižní ocenění získal, je právě náš Gradhotel Tatra. Tento úspěch je oceněním nejen pro architekty a všechny, kteří se na rekonstrukci podíleli, ale současně důkazem toho, že personál hotelu, který je vždy jeho pomyslnou duší a stará se o spokojenost zákazníků, dělá svou práci naplno a s nadšením, za což i jemu mu patří velký dík. Současně je pro mne toto ocenění motivací k dalším podobný investicím v oblasti cestovního ruchu,“ uvedl podnikatel a senátor Ivo Valenta.

Ocenění během slavnostní recepce v Londýně převzal Jan Svoboda, který má ve skupině SYNOT právě oblast cestovního ruchu na starosti, a který se v roce 2016 sám stal na Slovensku hoteliérem roku.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo zvítězit s hotelem, který je otevřený pouhé tři měsíce. Nicméně i v této krátké době si dokázal najít své spokojené zákazníky a prošel přísným hodnocením komise. To považuji za úspěch nejen pro Grandhotel Tatra, ale současně pro celou republiku, která se tak dostala do světové mapy kvalitních hotelových zařízení světové úrovně,doplnil Jan Svoboda.

 

Není to přitom zdaleka poprvé, co investiční akce skupiny SYNOT získaly významné ocenění. Například Hotel Elizabeth má za sebou již několik prestižních ocenění. V rámci soutěže Historic Hotels of Europe Awards sestal se nejlepším městským historickým hotelem Evropy 2016 a exceloval hned ve třech kategoriích. Jeho ředitel Jan Svoboda navíc získal cenu Hoteliér roku 2016. V roce 2015 pak hotel Elizabeth získal prvenství jako historický hotel s nejlepším zákaznickým servisem v Evropě. Významná ocenění obdržely i další objekty.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz